BİZ İKİYÜZLÜ TOPLUM MUYUZ ?!

BİZ İKİYÜZLÜ TOPLUM MUYUZ ?!

Ülkemiz haftaya kanlı haberlerle girdi. Dünya’nın gözleri önünde İsrail devletinin emri doğrultusunda, İsrail ordusuna ait komandoların Filistine insani yardım götüren MAVİ MARMARA adlı gemimize saldırması ile yirmiye yakın insanımızı katletmesi ve birçok kişiyi yaralaması haberleri ile sarsılırken, bu sefer Hatay’dan gelen ikinci katliam haberi ile adeta şok geçirdik milletçe. Hatay’da askerlerimize roketatarla saldıran hainlerin hareketi ile Türk gemisine saldıran İsrail askerlerinin hareketinin aynı zamana denk getirilmesi, her iki hareketinde aynı merkezden planlandığı kanaati öne çıkıyor.

Pkk deyip geçmemek lazım, askerlerimize roketatar ile saldırı yapanların. Pkk’yı taşoran olarak kullanan devletlerin başında İsraril olduğunu bilmeyen kalmadı. Güney doğumuzu meclislerinin duvarlarını süsleyen hedef haritalarında kendi toprakları olarak göstermeleri bunu teyit etmektedir. Hani şu meşhur uydurma hikayeleri var ya! Nil’den Fırat’a kadar İsrail oğullarına vaad edilmiş topraklar ülküsü(!) İşte bu nedenle ikiyüzbin kürt kimliğine gizlendirilmişleri İsraildeki kamplarda eğitmesi, Abdullah Öcalan’ı üç kez İsraile götürmesi boşuna değildir!..

O nedenle, doğu bölgelerimizde olan olayların, işlenen cinayetlerin arkasında hep onlar vardır! Diyarbakır Emniyet Müdürü rahmetli Gaffar Okkan’ı katlettirenler kimler di sizce? Oradaki halkımızla bütünleşen ve hedeflerine takoz koyan emniyet müdürümüzü ve güney bölgelerimizde işlenen cinayetleri kimler, kimlere işletmişti? Hiç hafızalarınızı zorlamayın, adres belli! Pkk veya Hizbullah maskesine bürünmüş o malüm Allahın lanetlemiş soyun çocuklarıydı!.. Bizlerde hep katil aradık durduk yıllarca!

Sizlere desem ki; ’dünya’nın en nankör toplumu kimdir?’ Cevaplarınızı duyar gibiyim… Aynen düşündüğünüz gibi. Gittikleri her ülkeyi mahveden, tefrikalar yaratan, soyan, inanç ve kültürlerin ırzına geçen ve sonrada bas bas bağıran onlardır! Onlardır kendi peygamberlerini bırakıp altından buzağa yapıp tapanlar! Onlardır emanetlere en büyük ihanetleri yapanlar! Onlardan biri değil midir Fatih’i zehirleyen, onlar değil midir Atatürk’ümüzü zehirleyip ’siroz hastalığından öldü’ yalanını yayanlar?

Öyle merhametli, insancıl bir milletiz ki; İspanya’da zulme uğrayan, yok olmaktan son anda imdatlarına yetişen, onları Allah’ın emaneti bilerek topraklarımıza binlercesini gemilerimizle taşıyıp yerleştiren,iş,aş, mülk sahibi eden biz değil miydik? Benim kendi öz evlatlarım cephelerde savaşırken, onları ’emanetimiz’ diyerek askere dahi almayarak, zengin olmalarına destek vererek ticaret yaptırtmadık mı? Onlar ne yaptı bu hoşgörülerimize karşılık? Osmanlı Türk Devletini ortadan kaldırmak için her çirkefliği MÜBAH sayarak, her türlü kalleşliği tezgahladılar ve Ulu Hakanımız Abdülhamit’e ’ kızıl sultan’ iftirasını attılar Filistin’de toprak vermedi diye!..

Devletimiz kurtuluş savaşında açlıktan kırılırken, onlar bize parayla araba lastiği sattılar! Menemen’de ve bir çok yerlerde meydana gelen olayların perde arkalarında hep o nankörler yer aldı da, yine ses çıkarmayan, yaptıklarını Allah’a havale eden soylu millet olduğumuzu bir kabullenemediler!

Onlar için her zaman şunu demişimdir;

Peygamberlerine bile ihanet etmekten çekinmeyen bu kavmin Allah’ın sabırlarını zorluyorlar ve yakın gelecekte bu kavim tarihte görüldüğü gibi yer yüzünden silinip gideceklerdir! Kendi sonlarını hazırlıyorlar. Milletler uyanacak artık bunların halkları mahvettiklerini gördükçe! Zaman gelecek taş dile gelecek, ihanetliklerine şahitlik edecek! Dünya milletleri birleşmeli ve hatta aklı selim museviler siyonist devletlerine karşı tavır koymalıdırlar. Değilse kendileride yanıp gidecek siyonizmin ateşinde!..

Dünyada hiç bir zulm payidar olmamıştır! Bundan böylede olması mümkün değildir. Allah müsade etmez buna!

Şimdi bir de çok önemli duruma değinip geçeceğim.

Doğu Türkistanı bilirsiniz değil mi? Otuz milyonun üstünde bizim soyumuzdan, kanımızdan, dinimizden insanlar yaşar orada. Kendi özyurtları Çinliler tarafından işgal edildiğinden günümüze kadar durmadan katliamlara maruz bırakılırlar ve akla hayale gelmedik işkenceler görürler. Kadınları kısırlaştırırlar çoğalmamaları için. Binlercesi yok edildi o ülkede ve hala da edilmektedir!

En son katliam Cumhurbaşkanımızın Çin’i ziyaret ettiğinde yaşandı! Binlerce soydaşımız kurşuna dizildi Çin’in kudurmuş köpek askerlerince. Türkiye’de pek o kadar duyarlı olmadı insanlarımız! neden acaba? İsrail’in katlettiği yirmi müslüman kardeşimize karşı gösterilen hassasiyet, Doğu Türkistanlılara gösterilmeyişinin sebeplerini hala çözebilmiş değilim! Onlar Türk oldukları için mi yanlarında yer alınmıyor?

Aslında bu konuyu ayrıca yazacağım. Sadece bir hatırlatma babından yazdım bu kısa notu…

Şunu demek istiyorum; müslümanız diyenler neden diğer müslüman kardeşlerinin yanında yer almıyor da sadece Filistin veya Eritre’deki müslümanlara uygulanan zulümler görülüyor ve onlara yardımlar ulaştırılıyor? Doğu Türkistan’a ne yardımı gönderildi şimdiye kadar? Kocaman bir HİÇ !..

Allah yardımcımız olsun! Türk devleti ve milleti gerçek sahiplerini bulsun ve viran olan vatanımızda baharlar yeniden gelsin diyorum…

Zafer Direniş

01 Haziran 2010 Salı 01.15 Lahey

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.maviiklimler.net/b-l-toplum-muyuz/trackback/ or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.