HALA UYKUDAYIZ !..

HALA UYKUDAYIZ !..

Türk milletini kültürsüzleştirmenin nelere mal olduğunu gördükçe çıldırasım geliyor, hergün kahroluyorum! Dünya da olan olayların seyrine bakıyorumda, olayların geneli bizim eksenimizde döndürülüyor. Hangi ülkeye baksam, kesinlikle bizim hayrımıza olmayan olayların ortasında buluyoruz kendimizi. Başımıza çorap örmek için hesaplar yapılıyor. Ama biz bunları göremiyoruz! Görecek biligi birikimine sahip değiliz. Varsa yoksa batıya teslimiyetçiliğimiz, herşeyi onların gözleri ile görmek basitliği…

O kadar geri bırakılmışız ki; düşünce kısırlığı çekiyoruz adeta. Kendilerini az çok yetiştirmiş olanların kurnazlığında milletimiz ya kamplara bölünüyor, ya da tarikatların, sahte mehdilerin etrafında halka olmuş grupların arasında buluyoruz kendimizi. Nuskacılara elletiyoruz sağımızı solumuzu derdimize derman bulma adına (!). İdeolojik saplantılar cenderesinde sıkışıp kalmışız. Bazen batının çıkarlarının savunucusu, bazen Amerika ve Siyonistlerin hizmetkarı oluyoruz…

Kendimize sahip çıkmayı, başkalarının güdümünden kurtulmak, başlı başına özgürce, sağlıklı düşünce kafa yapısına sahip olabilmek hiç aklımıza gelmiyor mu? İllada birilerine köleleşmişlik utancında mı hayatımızı idame ettireceğiz? Bizim asaletimiz bu muydu? Asla!..

Ülkemizde ve Türk dünyasında vuku bulan olaylar bakıyorum da ne kadar acı, ne çok işimizi bitirici…

Geçenlerde Gazze olayı ve aynı gününde yedi askerimizin şehadeti ve yaralı onlarca erimiz. Başbakanımıza ve hükümetine, hatta Cumhurbaşkanımıza bakıyoruz; şehit edilen askerlerimize sahip çıkmayı bir kenara bırakıp, ABD ve İsrail ile özellikle planlanmış yardım götüren Mavi Marmara adı gemimize İsrail askerlerince barbarca saldırıyı dillerine doladılar ve her yerde nümayişler tertip edildi. Memleketimizin ekonomide batmışlığını perdelemek için bu olay adeta imdadına yetişti. Kabadayıca gürlemeleri ile halkı galyana getirerek sarsılan prestijnini geri getirmeye çalıştı ve halkı söylemleri ile uyuturken kapılar ardında gizlice siyonistlerle toplantılar yaptığı göz ardı edildi YANŞDAŞ basını tarafından!

’’Yahudilerden aldığın cesaret ödülünü geri iade et’’ diyenlere kulaklarını tıkadı ve büyük işlerin bütün ihalelerini ve ülkemizdeki en candamarız olan işletmeleri yahudilere verdirmesinin iptalini isteyenlere yok saydı! O yine bildik davos kandırmacaları ile attı,savurdu… Müslüman (!) başbakanımız diye yere göğe sığdıramadık! Peygamber bile yapanlarımız çıktı (!)

Yaşasın BOP’cu Padişahım!

Dedim ya yukarıda; halk tek ağızdan çıkacak sözlerle emir altına alınmış görüntüsüne bakıyorum da; içler acısı halimiz var! Gazze için biranda sokaklara dökülenlerin, bir ay’ın içinde onlarca askerimiz şehit edildi, onlarcası yaralandı ve daha geçen gün polislerimize hazırlanan hain tuzakta 15 polisimiz yaralandı. Ölümün kıyısından kıl payı döndüler! Hainlerin terör tuzağına karşı bu halk neden ’’ YETER ARTIK’’ DİYE sokaklara dökülmez!.. Türk dünyasına yönelik hain tuzaklarda binlerce Türk katlediliyorken niçin suskunuz? Allah adını dillerinden, 99 lu tesbihi ellerinden düşürmeyenler neden katledilen gardaşlarının yanında yer almazlar? Yoksa onları müslüman görmüyor mu?

Beyinleri köleleşmişleri yobazların ipoteklerinin altından kurtarılmadıkça, Filistin’e, Viyatnam’a, Kamboçya’ya birileri adına ağıt yakanların kendi özlerine sahip çıkmalarını beklemek imkansız!

Türk dünyasını yeryüzünden silmek için AND içmişlerin şu oyunlarına bir bakar mısınız?

İran’da bizim Azeri Türklerini teşkilatlandıran SOROS çetesi var. Bizim Azeri Türkleri arasında öylesine hummalı derinden bir çalışma var ki; güya milli kimliklerini uyandırıp, İran’a karşı baş kaldırtıp büyük Azerbaycan Devletini kurdurmak ülküsünü şaha kaldırmayı ateşlendirerek; onların bilmeden, farkına varmadan Amerikan ve Siyonizm çıkarları adına meydanlarda can vermeye hazırlandırılıyorlar!..

İran Irak savaşında da Türkler ön cepheye gönderilerek savaştırılmış, her iki taraftanda aynı kanı taşıan Türk kardeşler bilmeden kendi kendilerini kurşunlamışlardı! Kim adına?!

Yakın gelecekte büyük bir katliam hazırlanıyor Türkler için!

Hala uykudayız!..

Biraz ilerimize bakıyoruz, Kırgızistan’da aynı kandan olan Türk kardeşler birbirine düşürülüyor. Kırgız, Özbek, Ahıska Türkleri sanki başka başka milletlere aitler… Sanki yüz yılların hıncını alıyorlar ÇARLARDAN!..

Geçenlerde Kırgızistan başbakan yardımcısı Azimbek Beknazarov bakınız ne dedi ;
’’Maskeli silahlı kişiler şehir merkezinde olay çıkardılar. Bu grup rastgele vatandaşlara ateş ederek olay yerinden ayrıldı. Gittiler, Kırgızların yaşadığı mahallelerde Kırgız gençlere ateş ettiler. Bir veya iki saat sonra şehrin Özbek mahallesinde bu kez Özbekler silahla tarandı. Kırgızlar Özbeklerin kendilerine saldırı düzenlediğini Özbekler de Kırgızların saldırısına uğradıklarını düşünerek
kent merkezinde birbirine girdi.” dedi.

Kardeş kardeşi katlettirmenin sonucu; 100 den fazla ölü, yüzlerce yaralı!

Doğu Türkistana bakıyoruz, kendi özyurtlarında bir söz söyleseler binlercesi katlediliyor, hapishane hücrelerinde olmadık işkencelere tabi tutuluyorlar, kızların ırzlarına geçiliyor! Irak’taki soydaşlarımıza bakıyoruz; hergün öldürülüyorlar. Kerkük de, Telafer’de ve Türklerin yaşadığı bölgelerde Türklerin kanı oluk oluk akıtıldı, akıtılıyor hala! Avrupa ülkelerindeki hapishanelerde sessiz sedasız ya iğneyle, ya da gizli işkencelerle öldürüyorlar. Neslimiz kültürel erozyonlarla yok ediliyor!

Uyuşukluğumuz hala sürüyor!

Bize karşı o kadar çok günahlar işleniyor ki; ülkücülerden başkası bu olaylara ’’DUR’’ diyene rastlamadım bu zamana kadar inanın! Bunu ülkücü olduğum için demiyorum, diyorsam; NAMERDİM!

Bizler Türk Dünyası olarak, birbirimize sahip çıkmak için başkalarının yönlendirmesi olan tarikatları, cemaatleşmeleri, çıkarları için dini yapılanmaları, marksist çeteleşmeleri, batıcı uşaklaşmaları ortadan kaldırmalıyız. Milletimize, devletimize sahip çıkacak BİRLEŞİK CEPHE’yi oluşturmalıyız çıkarsız ve bağımsız!

Emperyalizmin insanlarımızı kulanmasını, kobay yerine koymasının önüne geçmeliyiz hemen! Onların kölesi durumuna düşmüş siyonist destekli hükümeti derhal görevine son verdirmeli halkımız!

Artık kendimize gelmeliyiz!

Vatanı ve milletinin bekasına kendisini adamış milli solcularımızı, ülkücülerimizi, dinimizi hakkı ile yaşayanlarımızı, Türk hıristiyanlarımızı, musevilerimizi Türk sancağının altında toplanmalarını davet ediyorum…

Gün birlik, dayanışma günüdür!

Selam olsun Türk Ülküsüne can olanlara !..

Zafer Direniş

14 Haziran 2010 Pazartesi 02.45 Lahey

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.maviiklimler.net/hala-uykudayiz/trackback/ or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.