HERGELE SİYASET!….

HERGELE SİYASET !..

Ucube bir iktidarın iş başına geldiği günden beri ülkemize, devletimize ve halkımıza yaptığı ihanetleri perdelemek, düşmana; yurdumuzda büyük nimetler sunup, köleleşmemize, yok olmamıza sebep çok gizli antlaşmaları ve görüşmeleri hasır altı etmek, ülkemizin paramparça olmasına zemin hazırlayacak açılımları (!) gözden ırak tutmak, Amerikancı istihbaratçıları gizlice ülkeye sokulmasında, Vatikana ve Ermenilere tahmin bile edemiyeceğimiz tavizleri gizli kapılar ardına vereceği anlarda mutlak birşeyler oluyor ülkemizde!!!

Bu vatana düşman hükümetin hedef saptırma taktikleri uygulayarak milleti olmaz şeylerle oyalayıp, CİA ve MOSSAD’ın kontrolünde olan ve güya iktidarın medyası ortaya kasıtlı sürülmüş yalanları ve saçmalıkları pompalayarak zihinleri bulandırmak ve ”atı alan Üsküdar’ı geçip” giderken ne çok şeyler kaybettiğimizin farkına varamadan yürütülen kopmlolarla uyutuluyoruz …

Dikkat edin yurdumuzda son sekiz yılın olaylarını. Hepside plan ve programla o belli merkezlerce hazırlanmış, Türkiye’mizdeki şebelekleri vasıtası ile de uygulanmaya konulmuştur. Hafızalarınızı biraz anımsattırırsanız geçmiş yılları, olayların zincirlemesini çözersinz! Mesela: AKP’nin kuruluş aşamasındaki gelişmeleri… Dünya Gizli Devleti CFR adlı Amerika’daki merkezin hazırlayıp sunduğu programları harfiyen AKP’nin parti proğramına alan Recep Tayyip Erdoğan ve mahiyetindeki müslüman görüntüsündeki ŞEYTAN şebekler; günümüze kadar iktidar olarak gelmeleri hep kopmlo teorileri ile olmuştur! Davos’daki kahramanlığı (!) ve Amerika’ya Ermeni soykırım konusundaki Kasımpaşa’lı kapadayılığı (!) ve pek çok fırıldaklıkları … Kendine peygamber diyecek kadar alçalmışlara bile ses çıkarmazken, ordumuza, yargı organlarımıza ve devletimize saldıranlara adeta arka çıkmıştır. Hatta bizzat söylemleri ile destek vermiştir!

Suni gündemlere imza atmakta mahir Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve baskakan R.Tayyip Erdoğan, milletimizden habersiz antlaşmalara kapılar ardında teslim olurken, Türk’ün kaderi, varolma-yokolma sürecine soktuğu hükümet yönetimi gündemi işgal etmezken, uzun zamandır partisinin başından uzaklaştırılması için elden ne geliyorsa yapılan çirkefliklerle yıldırılmaya çalışılan CHP’nin genel başkanı sayın Deniz Baykal’a en son kocaman bir kara lekeyi vurdu alçaklar! Kişilerin özel hayatlarını ipotek altına alan iblislerin, sekiz yıl öncesine ait olduğu öne sürülen kasetin siyasi arenaya servis edilerek bir çok nedenler yaratılarak, hem siyasi hayatımıza darbe vurmak, hem de CHP yi teslimiyetçi ruha teslim etmek için AKBABA gibi bekletilen Amerikan yalakası Mustafa Sarıgül’ü partinin başına geçirmenin hesabı içindedir Amerika ve yandaş devletler. Ve birçok pisliklerini örtme telaşına düşen iktidarın çömezleri; bu kopmlo hareket imdatlarına yetişti (!).

Sayın Deniz Baykal’a yapılan çirkef tezgah zaten uzun zamandır beklenen bir hareketti!.. Sonuç elde edilene kadar her yol denendi sayın Deniz Baykal’a karşı. Bu son yapılan çirkefliğe ben alçaklık ve ierefsizlik diyorum! Bu hareketle Türk siyasi hayatı ve CHP hedef alınmıştır! Yarınlarda da MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli için de bakalım hangi namussuzluklarla gündem yaratılacak, göreceğiz!

Sayın Deniz Baykal’ın yerinde olsam, delikanlı gibi partimin başına geçer, ”hodri meydan” derim. Isıramadıkları siyaset adamlarımıza çamur atılarak kendi çamurluklarını sergiliyorlar. Çok büyük devlet adamımız rahmetli Başbuğum Alparslan Türkeş’ e de iftira yazısı yazılması için Turgut Özal, Hürriyet gazetesinin sahibi yahudi Erol Simavi’ye o zamanın parası ile 7 milyar rüşvet vererek başbuğumun Mason olmak için masonlara ricada bulunduğu yalanını büyük puntolarla gazetesinde sür manşetten yayınlamıştı yahudi Erol Simavi. Sonra; bunun yalan olduğunu başbuğum suratlarına çarptı! Sayın Deniz Baykal olayıda yalan ve iftiradır. Yapanlar belli, adres açık! Bu şanlı millet bunlardan bunun hesabını mutlak soracaktır, sormalıdır!..

Milletimizin şanlı evladı Muhsin Yazıcıoğlu’nada dört kez suikast girişiminde bulunulmadı mı? En son suikast da bunu başardı kefereler. Ülkesine hizmet etmek isyen dürüst siyasetçi, ilim-irfan sahibi hocalarımıza ve iş adamlarımıza da aynı tezgahlar sergilenmektedir! Milletimiz bu oyunları artık görmelidir!

Yani; ülkemizde siyaset Türk’ün elinde değil. Hergün vatana sahip çıkanlara, askeri ve diğer kurumlarımıza saldırı ve iftiralar devam ettikçe milletimiz, halkımız susmaktadır! Türkiye’miz intiharın eşiğine geldi demektir! Birileri bu milleti ayağa kaldırmak zorundadır! Türk devletini ve milletini tarihe gömdürtmeden, biz o hainleri yurdumuzda gömelim, denize dökelim!

Bu hergele siyaseti artık ülkemizde görmek istemiyoruz !

Öyleyse davranın; her birimiz bir MUSTAFA KEMAL olalım !

Saygı ile…

Zafer Direniş

11 Mayıs 2010 Salı Lahey

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.maviiklimler.net/hergele-saset/trackback/ or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.