SİYASİ ARENADA YENİ BİR SOLUK: MİLLİ BİRLİK HAREKETİ

                                                    SİYASİ ARENADA YENİ BİR SOLUK: MİLLİ BİRLİK HAREKETİ                                                     

 

Bu yazıyı okumayın, üşürsünüz!..

Ülkemizde siyasi hareketlilik sinsice devam ederken, neleri kaybettiğimizi; devlet, ordu, millet olarak ne çok yara aldığımızı ülkesini canı bilenlerden başkası görmüyor, göremiyor! O kadar çok baş döndürücü olaylar yaşanıyor ki günümüzde, beyni köleleştirilmiş halkımız farkına varamıyor nereye doğru sürüklendiğimizin! Hipnotize edilmişiz! Gerçekler gözlerimize çarpa çarpa gösterilsede, eğlence, daha çok çalma hırsı, açlık, sefaletlik, tarikatların üfürükçülüğü bize herşeyi toz pembe gösteriliyor!

Medya denen medyasızların felaketin gelişini özenle perdeleyerek, gerçekleri tersyüz edip hedeften saptırtma, beyin yıkama işlevlerini emperyalizmin istediği gibi harfiyen yerine getirmektedirler. Zil-zurna sarhoş sokakların çığlıklarına karışan ’’İMDAT’’ ları duyan olmuyor. Namus ve şerefin ayaklar altına alındığı, efendiliğin, hanımefendiliğin unutturulduğu güzel yurdumda, bu kepaze gidişe ’’DUR’’ diyebilecek koçyiğitleri mum ışığında arıyoruz! Güven, ve güvenlik adeta bitirilmiş memleketimde. Kimse kimseye güvenemez halde! Anne, baba, eş dost, akraba bağları tv dizileri ile yok edilmeye çalışılıyor sistemli olarak!

Yani; eriyoruz! Devlet, Ordu, Millet ve Şehitlerimin kanı ile kutsallaşan memleketim eriyor! Kimse de tık yok! Varsa yoksa şişelerin dibini bulmak, fahişelerin göbeğinde şampanya patlatmak!

Lanet olsun siyasi yapıya, iffetli milleti bu hale getiren sütü bozuk zihniyete!!!

Hangi siyasi partiye baksak, söylemlerini dinlesek, liderlerin horoz dövüşü kavgalarına şahit olsak, memleketimizin uçuruma sürüklenişine karşı yiğitçe tavır koyacak bir MUSTAFA KEMAL olamadılar! Hiç birinde milli vicdan kalmamış! Artık kokuşmuş bu siyasi yapının el değiştirilmesi, yerini yürekli KÜRŞAT’lara bırakma vaktinin geldiğini düşünürken yepyeni bir siyasi hareketin kendini gösterdiğini görüyorum! Dinamik yapısı, yetişmiş kadroları, korkusuz-cüretli siyasi söylemleri, dünyanın her alanında varlığını hissettiren dipdiri bir siyasi hareket! Ülkemizde ve dünyada söz sahipliğine hazırlanıyor. Sömürüye, vurguna, talana, alçaklığa, hırsızlığa, kahpeleşmiş ve satılmışlık siyasetine dur diyecek, Amerika, Avrupa emperyalizmine kafa tutabilecek, her türlü bölücülüğe, ırkçılığa, karşı tavır koyabilecek bir siyasi hareket filizleniyor ülkemde! Anadolumun bağrından fışkıran erdemli koçyiğitlerin hareketi; MİLLİ BİRLİK HAREKETİ kızıl güneş gibi doğuyor memleketimin ufkundan. Bir avuç inanmış vatanseverlerin dayanışması neticesinde kurulan bu kutlu ve soylu hareket, siyaset arenasına adım atıyor. Emin adımlarla çoşkuyla ilerliyor …

Dürüst ve şerefli bireylerden müteşekkül MBH; şehir şehir, köy köy, sokak sokak yol alıyor. Yurdumda ve yurt dışında Türk insanının yaşadığı her yerde boy atıyor sarmaşık gülleri gibi… Adam gibi adamların kemikleştiği bu hareket en kısa zamanda kendini Türk milletine kabul ettirmenin gururu ve şerefi ile gelişmeye devam ediyor. Kısa zamanda çıkardıkları aylık gazete; MİLLİ BİRLİK her vatandaşımızın eline ulaştırılmakta olduğunu görmek, ne denli ciddi çalışmalar yaptıklarını bize göstermektedir. Hareketin bünyesinde kurulan araştırma -geliştirme de görevli uzmanlar meselelerimize neşter vurmaya çalışıyor.

Çok ciddi bir hareket! 

Umarım bu siyasi hareket, teşkilatlarını en kısa zamanda yurt genelinde her ilimizde, ilçemizde kurarlar. Kokuşmuş siyasi yapıya karşı mertçe sergiledikleri duruşları devam ettikçe halkımız onu bağrına basacağından eminim. Zaten dürüst siyasetçiliğe susamışlık var. Gelen gideni aratmayacak yol takip ettiklerinde yarınların aydınlığı onlara açılacaktır! Yeter ki aralarına bozguncuları, nifakçıları sokmasınlar! 

Onlardan tek istediğim;

İnsanlarımızın siyasi, mezhep farklılıklarını gözönünde bulundurarak yanlışlara düşmemeleri! Kalıplaşmış ve despot siyasi söylemlerden uzak durmaları, ülkücüsüne, devrimcisine, sendikacısına kapılarını ardına kadar açmalı amma emperyalizmin temsilcileri masonlara, siyonistlere, ruhları köleleşmişlere kapılarını kapatmamalıdırlar!

Ben bir Ülkücü olarak, MBH hareketini kuranları kutluyor, Allah yolunuzu açık etsin diyorum!

Tanrı Türk’ü zalimlere diz çöktürtmek için yaratmıştır!

Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti!..

Zafer Direniş

07 Ocak 2011 Cuma 01.00 Lahey

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.maviiklimler.net/syas-arenada-yen-br-soluk-mll-brlk-hareket/trackback/ or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.