TERÖR VE İNTİHARLAR NASIL ÖNLENİR?

TERÖR VE İNTİHARLAR NASIL ÖNLENİR?

 

            İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunuyum. Muğla Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yaptım.

Şahsımdan değil eşimin sahip olduğu yasal haklardan dolayı kendisine ben ve eşim sürekli yardım ettiğimiz halde ( yel değirmenini düşman bilip saldıran Donkişot gibi sebepsiz ve anlamsız gördüğüm) bana husumet besleyen maddi ve manevi zarar veren hayati tehlike yaşatan, uzuv kaybıma, boşanmamıza, çocuğumun yetim kalmasına sebep olan tüm bunlara ilaveten beni suçlu olarak gösteren ve saldırganın eylemlerine devam etmesi konusunda teşvik eder nitelikte karar veren mahkemeler ve Yargıtay’ın hakkımdaki ilgili kararlarını tüm masum insanlar, insanlık erdemleri için çalışmış, mahkemelerin kurulmasına orada adalet ADINA nice hâkim, savcı, polis, memur, askerlerin para almasını sağlayan, vergi veren insanlar adına kınıyorum.

Yüksek Lisans mezunu, hukuk eğitimi almış, devletin saygın kurumunda öğretmenlik mesleği gibi saygın bir meslek şahsiyetini haklı olduğu konuda adaletsizlik yapıp masum insanları suçlu, suçluları masum yapan adalet kapısında normal vatandaşların adalet yüzü görmesi imkânsızdır.

Parçalanan sadece bir yuva, bir kişi değil insanlık ruhudur. Adalet mülkün temeli ise ve ülkemizde terör varsa intiharlar varsa sebebi mahkemelerin yanlış kararlarıdır. Türkiyedeki terörün ve intiharların sebebi mahkemelerin yanlış adaletsiz kararlarıdır. Yargının adil karar verebilecek hale getirilmesi terörü ve intiharları önlemek için birinci şarttır. Mahkemelerin adaletsiz karaları sürdükçe bu ülkede terör ve intiharları hiçbir güç, hiçbir şekilde önleyemez. İkinci şart ekonomik edinimlerin kurallı ve istikrarlı, hakkaniyetle yapılmasıdır. İstisnasız herkesin yaşama hakkı çerçevesinde meslek ve iş edinmesi, gelir sağlamasıdır.

                                                                         Abdullah Bedeloğlu

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://wp.maviiklimler.net/ter-ve-tarlar-nasil-len/trackback/ or subscibe to the RSS Comments Feed for this post.